Control & Rework

– Kontroly kvality by neměli být žádná trvalá řešení. V případě potřeby byste měli mít partnera, který převezme zodpovědnost za celkovou organizaci projektu. Přitom by měli být dodrženy Vaše standardy. To je pro nás základ. Avšak naším cílem je sestavit spolu s Vámi řešení, která ovlivní proces kvality tak pozitivní, že kontroly kvality budou zbytečné. Toto nazýváme orientace na zákazníka.

Kontrola kvality

Správně naplánovaná a provedená kontrola kvality může snížit Vaše náklady na kvalitu. Naše projekty jsou plánovaný a pod dohledem zkušených techniků, aby se zajistila co nejlepší kvalita služeb.

Kontrolu kvality zajišťujeme ve Vašich prostorách z praktických důvodů, ale umíme poskytnout i vlastní. Máme je vybaveno pro rychlou a flexibilní realizaci komplexních projektů. Disponujeme ergonomickými pracovišti, s osvětlením dle normy VDA 16, profesionálními měřicími zařízeními a nástroji.

Videoendoskop OLYMPUS

přístroj s kamerou širokou pouhých 2,4 mm vhodný pro nedestruktivní kontroly,
kontroly kvality na vnitřních stranách výrobků s těžkou dostupností

Rework dílů

Projekt přepracování a oprav (rework) v automobilovém sektoru vyžaduje přiměřené vybavení a zkušenosti pracovníků. Naše prostory jsou odpovídajícím způsobem připraveny a projekty provádějí jen intenzívně vyškolení a zruční kolegové.

CSL 1 a CSL 2

Zákazníkem zavedené kontroly kvality vyžadují soulad se všemi specifickými požadavky zákazníka. Přebereme na sebe kompletní organizaci a provedení takové kontroly s tím, že minimalizujeme čas nutný pro takový typ kontroly.